usługi

 

 

tłumaczenia pisemne

 

tłumaczenia pisemne są główną dziedziną naszej działalności. W przekładzie tekstu pisemnego kładziemy nacisk nie tylko na poprawną gramatykę, ortografię i leksykę, zgodność treści przekazanej w tłumaczeniu z treścią oryginału, ale przede wszystkim na zastosowanie rejestru (stylu funkcjonalnego) języka właściwego dla danego rodzaju tekstu, a ponadto stosujemy terminologię i frazeologię subjęzyka specjalistycznego.

Oferujemy Państwu szeroką gamę obszarów tłumaczeniowych:

 

   -    ekonomiczne, finansowe;

   -    handlowe;

   -    techniczne;

   -    informatyczne;

   -    medyczne;

   -    prawne;

   -    ogólne.

 

 

tłumaczenia stron www

 

Oprócz tradycyjnego przekładu pisemnego zajmujemy się również przygotowaniem anglojęzycznych stron www. Strona internetowa jest niezmiernie ważną składową Państwa Firmy, ponieważ jest ona wizytówka przedstawianą na całym świecie.

 

 

tłumaczenia ustne

 

W tłumaczeniach ustnych ważne są wszystkie powyżej wymienione aspekty dotyczące tłumaczeń pisemnych, jednakże nie należy zapominać, iż bardzo ważnym czynnikiem jest poprawność fonetyczno-intonacyjna, bardzo dobra dykcja oraz płynność wypowiedzi.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeżeli chodzi o jakikolwiek typ tłumaczeń ustnych, tj. tłumaczenia konferencyjne, tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne.